Λάτσιο – Βερόνα 2-1: Επιστροφή στις νίκες με πρωταγωνιστή Ζακάνι (highlights)

Videos που αξίζει να δείτε

Δεύτερη νίκη στη Serie A για τη Λάτσιο, η οποία νίκησε 2-1 στο «Ολίμπικο» τη Βερόνα για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Δεύτερο «τρίποντο» στο πρωτάθλημα της Ιταλίας για τη Λάτσιο του Χρήστου Μανδά, οι γηπεδούχοι νίκησαν 2-1 τη Βερόνα για την αγωνιστική της Serie A.

Το προβάδισμα πήρε η Λάτσιο στο 5′ με γκολ του Ντιά ύστερα από δύο λεπτά ο Τένγκστεντ έφερε το παιχνίδι στα ίσα μετά την ασίστ του Καστάνιος. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Καστεγιάνος στο 20ο λεπτό. Η Λάτσιο βρίσκεται στην 6η θέση με επτά βαθμούς, ενώ η Βερόνα ακολουθεί με έξι για το ιταλικό πρωτάθλημα.

Πρωταγωνιστής για τους λατσιάλι ο Ζακάνι, ο οποίο μοίρασε και τα δύο γκολ σε Ντιά και Τένγκστεντ, οσον αφορά τον Έλληνα διεθνή κίπερ δεν αγωνίστηκε στο ματς.