Παναθηναϊκός: Αποδοκιμασίες στο ημίχρονο με τον Λεβαδειακό! (video)

«Γιούχα» στο τελευταίο σφύριγμα του πρώτου μέρους.

Αποδοκιμασίες ακούστηκαν στη λήξη του ημιχρόνου στο ΟΑΚΑ, για την εμφάνιση των παικτών του Παναθηναϊκού απέναντι στον Λεβαδειακό, με το ματς να είναι στο 0-0.

Οι φίλαθλοι των γηπεδούχουν «γιούχαραν» καθώς η ομάδα τους δεν έχει ικανοποιήσει με την εμφάνισή της, ενώ και τα διαδοχικά λάθη στο τέλος του 45λεπτου με Γεντβάι και Τσέριν που λίγο έλειψαν να μετατραπούν σε γκολ για τους φιλοξενούμενους, δεν… βοήθησαν την κατάσταση.

Πλέον περιμένουν την αντίδραση του Ντιέγκο Αλόνσο και των ποδοσφαιριστών του στο δεύτερο ημίχρονο, μιας και μετά την εντός έδρας «γκέλα» της πρεμιέρας απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης, ένα δεύτερο αρνητικό αποτέλεσμα στη σειρά, θα τους αφήσει από νωρίς πίσω στη μάχη του τίτλου.