Ποιο ήταν το καλύτερο γκολ για το μήνα Σεπτέμβριο;

Άψογες συνεργασίες και όμορφα γκολ είχε ο Σεπτέμβριος. Πάμε λοιπόν να βρούμε το Regency Casino Best Goal.

Πρώτη υποψηφιότητα αυτή του Μαντί Καμαρά ! Ο μέσος του Δικεφάλου άνοιξε λογαριασμό με τον ΠΑΟΚ μ ένα buzzer beater στην αναμέτρηση κόντρα στον Ατρόμητο στο Περιστέρι. Ο Μαντί πέρασε ως αλλαγή στη θέση του Οζντόεφ στο 72ο λεπτό και στο 90′ ήταν αυτός που με κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ του Ντεσπόντοφ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα, έκανε το 1-2 και χάρισε στον Δικέφαλο ένα πάρα πολύ σημαντικό τρίποντο.Επόμενη υποψηφιότητα μία άψογη ομαδική προσπάθεια με σκόρερ τον Τόμας Μουργκ . Τισουντάλι , Τάισον και Καμαρά συνεργάστηκαν άψογα με τον τελευταίο να σουτάρει, τον Μουργκ να μπαίνει στην πορεία της μπάλας και να γράφει το 0-2 κόντρα στο ΝΠΣ Βόλος στο Πανθεσσαλικό.Τέλος από την κουβέντα δεν θα μπορούσε να λείπει το πανέμορφο πλασέ του Τάισον στο ίδιο παιχνίδι κόντρα στον Βόλο. Στο ματς στο Πανθεσσαλικό και συγκεκριμένα στο 60ο λεπτό ο Βραζιλιάνος επιθετικός του Δικεφάλου έκανε το 1-3 με ένα άψογο τελείωμα μετά από την πολύ όμορφη κάθετη πάσα του Τισουντάλι .Δείτε το βίντεο που ακολουθεί, θυμηθείτε τα τρία γκολ, πάρτε θέση στο poll κι εγγραφείτε στο επίσημο κανάλι του ΠΑΟΚ στο You Tube για να μαθαίνετε πρώτοι τα νέα της αγαπημένης μας ομάδας.