Εφές-Φενέρμπαχτσε: Η αμφισβητούμενη φάση του ντέρμπι (video)
Ο πρώτος «εμφύλιος» της Euroleague για την φετινή σεζόν ανήκει στο παρελθόν, με την Φενέρμπαχτσε να χαμογελά στη Πόλη και να κάνει το 2/2, όμως ένα λεπτό πριν το τέλος του ματς και με το σκορ στο 74-75, υπάρχει μία φάση που σηκώνει πολύ συζήτηση.

TOP VIDEOS

Αναντολού Εφές: Προσπάθησε ο Μπράιαντ (video)
Εφές-Φενέρμπαχτσε: Η αμφισβητούμενη φάση του ντέρμπι
Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε: 78-83 (highlights)
Βίρτους Μπολόνια – Αναντολού Εφές: 67-76 (highlights)
Αναντολού Εφές: Θέλει μια καλύτερη πορεία (video)
Αναντολού Εφές: Τα καλύτερα του Ντάνστον (video)
Εφές-Φενέρμπαχτσε 78-83: Πήρε ρεβάνς για το Super Cup παρότι έκανε τα εύκολα δύσκολα (highlights)
Η Φενέρμπαχτσε με 15/27 τρίποντα «εκτέλεσε» την Εφές στο νέο της γήπεδο αλλά θα μπορούσε να είχε φτάσει πολύ πιο άνετα στην επικράτηση, καθώς προηγήθηκε με 56-70 έξι λεπτά πριν το τέλος και είδε το σκορ να φτάνει μέχρι την ισοπαλία (74-74).
Μιγιάτοβιτς: «Απίθανη εμπειρία, ευχαριστούμε τον Παναθηναϊκό»
Ευγνώμων στον Παναθηναϊκό για τη συμμετοχή της Αναντολού Εφές στο 6ο τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος» και την ευκαιρία που είχε ο ίδιος και οι παίκτες του να ζήσουν την ατμόσφαιρα στο Καλλιμάρμαρο Στάδιο, δήλωσε ο Τόμισλαβ Μιγιάτοβιτς.
EUROLEAGUE 2024-25 Transfers: Μια συναρπαστική σεζόν έρχεται, με τις περισσότερες ομάδες να είναι ιδιαίτερα δραστήριες
Αν και δεν έχουμε φτάσει καν στον Αύγουστο και η Turkish Airlines Euroleague εκκινεί τον Οκτώβριο, αρκετές είναι οι ομάδες που πρεσβεύουν την ελληνική παροιμία που μιλάει για των φρονίμων τα παιδιά. Όπως και να χει προβλέπεται μια χρονιά μαγική στα κανάλια Novasports.